На Сумщині окупанти вкотре атакували цивільних: є загиблі

Суспільство | 13:55, 28.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

За даними слідства, 28 травня 2026 року  близько 08:00 год ранку окупанти атакували безпілотником двох цивільних, які рухались по польовій дорозі у Великописарівській громаді Охтирського району.

Загинули чоловік та жінка. Їх дані наразі встановлюються.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки атаки.

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів, що спричинило загибель людини (ч. 2 ст. 438 КК України).

Слідство – УСБУ в Сумській області.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: