На Сумщині обговорили особливості роботи ЗМІ під час виборчої кампанії

ЗМІ | 09:46, 1.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

ЗМІ Сумської області мають об’єктивно висвітлювати перебіг цьогорічної виборчої кампанії.

На цьому під час наради в облдержадміністрації з представниками місцевих та регіональних телерадіоорганізацій наголосила представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Сумській області

Лариса ЯКУБЕНКО.

Під час наради-консультації «Дотримання електронними ЗМІ законодавства про вибори» були дані ґрунтовні роз’яснення про вимоги українського законодавства щодо проведення виборів Президента України у березні 2019 року. Зокрема про розміщення політичної реклами та політичної агітації, оприлюднення розцінок та соціологічних досліджень, заборону передвиборної агітації до реєстрації кандидата. Учасникам зібрання також наголосили на необхідності збалансованого та неупередженого висвітлення перебігу президентської виборчої кампанії.

Представник регулятора також проінформувала керівників телерадіоорганізацій, що буде здійснюватися щоденний моніторинг ефіру регіональних та місцевих мовників. Тож першочергово Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення реагуватиме на скарги суб’єктів виборчого процесу.

Лариса Якубенко висловила сподівання, що телерадіоорганізації Сумської області відповідально поставляться до своєї місії об’єктивно висвітлювати перебіг виборчої кампанії, інформувати суспільство, не поширюватимуть мову ворожнечі і пропаганду країни-агресора.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: