На Сумщині двоє неповнолітніх постраждали внаслідок російських атак
Поділитися в
Копіювати посилання

Про це повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров.
13-річний хлопчик отримав важкі поранення після влучання ворожого дрона поблизу цивільної інфраструктури. Дитина була поруч із місцем удару.
Хлопця госпіталізували, він переніс складну операцію. Наразі перебуває у стабільно важкому стані. Медики роблять усе необхідне, щоб допомогти йому одужати.
Родина раніше евакуювалася з громади, а того дня приїхала, щоб посадити город. Хлопець ішов вулицею, коли поруч із ним влучив російський дрон.
Також унаслідок ще однієї атаки постраждав 17-річний хлопець. Уночі його доставили до лікарні з уламковими пораненнями.
Наразі медики обстежили підлітка, його стан – не важкий. Лікарі надають усю необхідну допомогу.
«Вкотре закликаю не повертатися до населених пунктів, звідки триває евакуація. Небезпека там залишається надзвичайно високою, а наслідки таких рішень можуть бути вкрай важкими», – зазначив Григоров
Фото ілюстративне
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram