На  Сумщині двоє неповнолітніх постраждали внаслідок російських атак

Суспільство | 09:17, 13.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров.

13-річний хлопчик отримав важкі поранення після влучання ворожого дрона поблизу цивільної інфраструктури. Дитина була поруч із місцем удару.

Хлопця госпіталізували, він переніс складну операцію. Наразі перебуває у стабільно важкому стані. Медики роблять усе необхідне, щоб допомогти йому одужати.

Родина раніше евакуювалася з громади, а того дня приїхала, щоб посадити город. Хлопець ішов вулицею, коли поруч із ним влучив російський дрон.

Також унаслідок ще однієї атаки постраждав 17-річний хлопець. Уночі його доставили до лікарні з уламковими пораненнями.

Наразі медики обстежили підлітка, його стан – не важкий. Лікарі надають усю необхідну допомогу.

«Вкотре закликаю не повертатися до населених пунктів, звідки триває евакуація. Небезпека там залишається надзвичайно високою, а наслідки таких рішень можуть бути вкрай важкими», – зазначив Григоров

 

 

Фото ілюстративне

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: