На Сумщині чоловік отримав множинні травми, наступивши на ворожу міну

Суспільство | 22:15, 9.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, близько 16:00, у Середино-Будській громаді 66-річний місцевий житель наступив на міну, ймовірно ПФМ-1 «Лєпєсток». Про це повідомили у Сумській ОВА.

Чоловік отримав множинні поранення та був госпіталізований до лікарні. Медики надають йому необхідну допомогу.

Жителів області закликають бути вкрай обережними, не наближатися до підозрілих предметів і суворо дотримуватися правил мінної безпеки.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: