На Сумщині четверо дітей отримали житло від держави. Серед них і конотопці

Суспільство | 14:12, 22.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Ключі від нових домівок щасливим новоселам вручив очільник Сумщини Микола Клочко під час засідання колегії облдержадміністрації.

Нове житло отримали Надія Погребняк із Середино-Будського району, Марина Кравченко з Роменського, Діана Савченко з Кролевецького району та Ольга Петренко з міста Конотоп.

Важливо підтримувати молоде покоління, особливо тих, хто потребує сьогодні нашої уваги, – зазначив голова облдержадміністрації. – Я вітаю новоселів із цією подією, бажаю, аби у ваших домівках був затишок, лунав дитячий сміх, щоб ви були щасливі.

За словами начальника обласної Служби у справах дітей Юрія Каліновського для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування Сумській області з державного бюджету у 2018 році виділено 17925,5 тис. грн. субвенції.

Наразі прийнято рішення про виділення коштів субвенції на придбання 22 квартир для дітей-сиріт та осіб з їх числа і на придбання трьох приміщень для дитячих будинків сімейного типу для влаштування до сімейних форм виховання дітей-сиріт.

За кошти субвенції також планується побудувати 1 груповий будинок в с. Верхня Сироватка Сумського району. Верхньосироватською об’єднаною територіальною громадою виділена земельна ділянка площею 2000 кв.м. для будівництва такого будинку та на проектно-технічну документацію, – зазначив Юрій Каліновський.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: