На Сумщині частина споживачів залишилась без електропостачання
Електроенергія | 14:46, 30.05.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

У звʼязку із спрацюванням автоматичного частотного розвантаження на енергетичних обʼєктах Сумської області , частина споживачів по м. Суми та області залишилась без електропостачання, повідомляє АТ «Сумиобленерго»
Відновлення електропостачання відбудеться за окремою командою диспетчера НЕК « Укренерго».
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram