На Сумщині частина споживачів залишилась без електропостачання

Електроенергія | 14:46, 30.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

У звʼязку із спрацюванням автоматичного частотного  розвантаження на енергетичних обʼєктах Сумської області , частина споживачів по м. Суми та області залишилась без електропостачання, повідомляє АТ «Сумиобленерго»

Відновлення електропостачання відбудеться за окремою командою диспетчера НЕК « Укренерго».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: