На Сумщині біля кафе збиралися прихильники руху «ПВК Редан»

Резонанс | 12:00, 1.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 28 лютого, правоохоронці отримали інформацію щодо можливого зібрання «ПВК Редан» о 16.00 біля одного з кафе Шостки. Про це інформує інтернет-видання “Шостка.INFO” з посиланням на Шосткинське районне управління поліції.

Повідомляється, що оперативно було направлено наряди поліції для патрулювання території біля закладу та і в інших місцях найбільшого скупчення молоді.

До вказаного часу дійсно почали збиратися підлітки. Прийшло близько 20 осіб. Аби попередити нещасні випадки правоохоронці відреагували та не допустили початок конфліктів.

З неповнолітніми, їх батьками інспектори ювенальної поліції проводять профілактичні бесіди, інформують правоохоронці.

Нагадаємо, російські пропагандисти намагаються поширити субкультуру «ПВК Редан». Рух виник наприкінці лютого у рф. Вважається, що це не що інше, як інформаційно-психологічна операція (ІПСО) спецслужб росії.

Як повідомляють центральні ЗМІ, абревіатура руху «ПВК Редан» ніяк не пов’язана з військовою діяльністю, а назва виникла на тлі аніме-серіалу Hunter x Hunter, у сюжеті якого є злочинна організація «Геней Редан» з павуками на емблемі. В Україні подібні до російських зібрання підлітків вперше зафіксували 27 лютого. Нацполіція вже заблокувала 18 каналів та груп, які були створені для «розкручування» руху.

Повідомляють, що відбуваються сутички між двома субкультурами: «ПВК Редан» та так званими «АнтиРедан». Організатори створюють телеграм-канали та закликають молодих людей брати участь у масових бійках. Саме таким чином країна-агресорка намагається використати молодь, втягнувши молодих людей у дестабілізацію ситуації в Україні.

Нагадаємо, що під час воєнного стану масові зібрання заборонені. У випадку протиправних дій порушники притягуються до відповідальності.

Підписуйтесь на нас у Telegram