На що житель Конотопщини планує витратити виграний у ТВ-шоу мільйон?

Суспільство | 14:27, 11.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Мешканець села Слобода Конотопського району Олег Мороз виграв мільйон у телевізійному шоу на загальнонаціональному каналі. Зйомки тривали в листопаді 2021 в Києві. Зараз чоловік разом із родиною: дружиною і двома доньками, у рідному селі планують, як витратити виграш. Про це повідомляє  Суспільне Суми.

 

"Плани – не профукати гроші": музичний керівник дитсадка з Сумщини виграв мільйон у ТВ-шоу

“У якій країні світу є місто, де другою державною мовою є українська?” – це останнє питання, що вирішувало підсумок гри для Олега. Чоловік міг зупинити гру і забрати півмільйона. Неправильна ж відповідь на останнє запитання залишила б чоловіка з 50-тьма тисячами гривень.

“Серце мені все-таки підказує, що це Бразилія. Але логіка – що варто зупинитися і взяти гроші. варіант С – у Бразилії, це моя остаточна відповідь”, – сказав у фіналі шоу Олег.

“От перший раз в житті таке: відчуваю душею чи серцем. Відчуваю: от ця відповідь – вона. Пізніше я аналізував: я її не знав, може, вона у підсвідомості сиділа, бо виходила програма з Комаровим, де він розповідав про Бразилію, і я це там побачив. Воно, мабуть, виплило в потрібний момент, і я сказав”, – розповідає мільйонер.

Програму, де українці виграють гроші за знання та гарну логіку, Олег дивився з дитинства. Натрапивши на її рекламу в інтернеті, вирішив спробувати свої сили. Заповнив анкету, пройшов кілька відео- і телефонних співбесід. Майже нікого не попередивши, вирушив у листопаді в столицю.

“Навіть якщо ти не володієш енциклопедичними знаннями, відповідь можна дати: деякі на логіку в деяких – відповідь в самому запитанні. Гадаю, більше на логіку. Програма більш розважальна, люди туди приїжджають звичайні. Були питання, на які я знав відповідь, тому що десь чув, про людину-будильника я з вікторини на телефоні дізнався і це питання мені попалося, я такий: “о, цю відповідь знаю”, – розповідає Олег.

Протягом гри Олег використав всі можливі підказки. Однією з них була – дзвінок другу. Другом була дружина.

"Плани – не профукати гроші": музичний керівник дитсадка з Сумщини виграв мільйон у ТВ-шоу

“Подзвонив, у мене руки трусяться, переживаю. Він поставив питання, я змогла йому допомогти, підказати правильну відповідь. У своїй голові знайшла відповідь і допомогла. Він почув тільки одне слово, перше. 30 секунд – це дуже мало для допомоги”, – ділиться дружина Олега Катерина Мороз.

Олег живе в селі Слобода, Конотопського району.

"Плани – не профукати гроші": музичний керівник дитсадка з Сумщини виграв мільйон у ТВ-шоу

Виховує двох доньок: їм рік і чотири роки. За освітою біолог, а працює на двох роботах: керівником поштового відділення і музичним керівником в дитсадку.

"Плани – не профукати гроші": музичний керівник дитсадка з Сумщини виграв мільйон у ТВ-шоу

Там – єдиний чоловік у колективі, говорить його начальниця.

“Працювати з ним дуже легко, тому що він порядна, інтелігентна людина, творчий і креативний, знає підхід до дітей. Як він змінився за останній час? Ніяк, яким був, таким і залишився. Маємо надію, що від нас не переїде”, – говорить в.о. директора Слобідського закладу дошкільної освіти Наталія Гуценко.

Програма за участі Олега вийшла в ефір 22 грудня. Чоловік говорить: емоції, які відчув під час перегляду, створили святковий настрій за тиждень до Нового року. Фактично грошей поки не отримав через бюрократичні умови. Удома зараз має подарунковий сертифікат.

"Плани – не профукати гроші": музичний керівник дитсадка з Сумщини виграв мільйон у ТВ-шоу

“Якби мені винесли сумку грошей, щоб я її взяв у руки, воно б мені дійшло. Так, мені винесли сертифікат, але емоції змішані: і радісно, і хвилювання, і втома, і думки: а куди їх витрачати? Плани – їх просто не профукати. Хай вони їдуть – це перше. Планів – безліч: і в цю купку, і в цю купку запхнути”, – говорить Олег.

Чоловік захоплюється стендап-комедією, також, говорить, хотів би спробувати себе радіоведучим. Не виключає, що частину виграшу спрямує на саморозвиток саме в цих галузях.

Джерело:

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: