На сесію Конотопської міськради прийшов Міхеїл Саакашвілі

Політика | 11:16, 30.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні 30 листопада о 10-й ранку  у будівлі мерії  з 5-го разу таки вдалося зібрати депутатський кворум. На 6-пленарне засіданя 24-ї сесії прийшло 36 депутатів, а ще –  кілька десятків правоохоронців та більше сотні містян із транспорантами. Нагадаємо повноцінного засідання сесії у Конотопі не було з березня.

Конотопців було стільки, що усі бажаючі навіть не змогли вміститися у приміщенні для засідань. То ж міський голова розпорядився впустити людей на балкон сесійної зали. До слова, саме звідси найчастіше долинали вигуки ганьба та інші осудливі репліки.

На початку засідання слово надали першому заступнику голови обласної ради Анатолію Річкалю. Посадовець у зверенні до депутатського корпусу та громади наголосив, що під час роботи варто правильно розставити пріоритети і першочергову увагу слід звернути на питання вуличного освітлення.

З’явився у сесійній залі Конотопа ще один неочікуваний спікер. До трибуни вийшов одіозний політик, екс-президент Грузії , а нині лідер “Руху нових сил” Михеіл Саакашвілі. У характерній для нього манері грузин дав свою оцінку політичній ситуації у Конотопі та у невеликих містах України загалом.

“Не дай Бог кто-то поднимет руку на самого популярного мера Украины – вам мало не покажется ….Такого мера больше нет в Украине” – заявив політик.

Натомість громаду Міхо Саакашвілі закликав цитуємо – “не поддаваться на происки ни обласных, ни киевских властей и губернатора-жулика”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: