На Північно-Слобожанському напрямку прикордонники знищили ворожу групу, яка йшла на штурм

Війна | 17:02, 7.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Минулої доби оператори FPV-дронів підрозділу «Сталевий Кордон» знищили ворожу групу, яка наближалася до українських позицій із наміром штурму.

«Дехто з окупантів намагався сховатись у кущах, сподіваючись залишитись непоміченим. Даремно», – прокоментували у Державній прикордонній службі України.

Також прикордонники зруйнували три укриття, де ховався особовий склад противника.

За попередніми підсумками – щонайменше трьох окупантів ліквідовано, ще двох поранено.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: