На Північно-Слобожанському напрямку прикордонники знищили ворожу групу, яка йшла на штурм
Війна | 17:02, 7.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Минулої доби оператори FPV-дронів підрозділу «Сталевий Кордон» знищили ворожу групу, яка наближалася до українських позицій із наміром штурму.
«Дехто з окупантів намагався сховатись у кущах, сподіваючись залишитись непоміченим. Даремно», – прокоментували у Державній прикордонній службі України.
Також прикордонники зруйнували три укриття, де ховався особовий склад противника.
За попередніми підсумками – щонайменше трьох окупантів ліквідовано, ще двох поранено.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram