На Конотопському летовищі здійснюватимуть навчальні військові польоти?

Перспективи | 12:16, 12.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив у фейсбуці народний депутат  Михайло Ананченко:

З робочою поїздкою на днях відвідали славетне місто Конотоп!

У військовій частині Конотопу проводитимуться учбові польоти курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил. Про це повідомили командування військової частини А3548 та представники командування Повітряних Сил Збройних Сил України під час робочої зустрічі!
Так, за інформацією військовослужбовців, у наступному році на Конотопському аеродромі будуть проводитися учбові польоти курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, відповідна підготовка, за сприяння міської влади Конотопа, вже активно ведеться. Зокрема, з міського бюджету було виділено 2,5 млн гривень на ці цілі. Артем Семеніхін – міський голова Конотопа зазначив, що першочергові потреби військової частини закриті повністю.
 Під час зустрічі піднімалося питання щодо організації постійної дислокації авіації Сухопутних військ ЗСУ на території Конотопського летовища. Це дало б місту Конотоп новий поштовх до розвитку, наповнення бюджету.
На мою думку відродження військової інфраструктури, відбудова української армії дасть нам можливість диктувати свої умови на міжнародних майданчиках, де ведемо переговори про мир в Україні. Навчання курсантів, підготовка висококваліфікованих військових кадрів повинні бути у воюючій країні на найвищому професійному рівні. До того ж, і Конотопський “Авіакон” нещодавно виконав замовлення з ремонту вертольотів для ЗСУ та НАТО, а значить і оборонна промисловість відроджується!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: