На Конотопщні продовжують легалізовувати “самбуди”

Суспільство | 11:00, 15.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

У рамках дії «будівельної амністії-2018» Управлінням ДАБІ у Сумській області зареєстровано 12 декларацій про готовність до експлуатації самочинно збудованих об’єктів на території Конотопського району.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Нагадуємо, спрощений порядок узаконення самобудов діє для власників збудованих з 5 серпня 1992 року по 9 квітня 2015 року без дозвільних документів індивідуальних житлових, садових, дачних будинків, а також – господарських будівель і споруд загальною площею до 300 м². Також під «будамністію» підпадають об’єкти сільськогосподарського призначення незначного класу наслідків (СС1), збудовані до 12 березня 2011 року.

Згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 3 липня 2018 року № 158, який затвердив порядок проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію самобудів, оформити документи на таку нерухомість можна лише за умови, що її збудовано на земельній ділянці з відповідним цільовим призначенням та із дотриманням усіх державних будівельних норм.

Штрафні санкції до легалізованих по «амністії» об’єктів не застосовуються.

Новий термін «будівельної амністії» почав діяти з 5 вересня 2018 року і спрямований на те, щоб всі власники самовільно збудованих в Україні об’єктів встигли скористатися цим спрощеним механізмом. Адже без оформлення дозвільних документів, такі будинки неможливо ні законно підключити до комунікацій, ні продати, ні передати у спадок.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: