На Конотопщині зросло число захворілих на грип серед сільського населення

 Поділитися

Поділитися в

Відповідно до щотижневого моніторингу у січні 2019 року на Конотопщині перехворіло на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип – 722 особи, в т.ч. на грип – 2 чол. Серед всіх захворілих діти склали – 47,4% ( 342 чол.), школярі – 23,5% ( 170 чол.).

Про це з посиланням на Конотопський міськрайонний відділ ДУ “Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” повідомляє Конотопська РДА.

Зареєстровано 1 летальний випадок від ускладнень грипу.

Впродовж місяця в середньому щоденно реєструвалось від 15 до 50 випадків захворювань

Перевищення порогового рівня на 13,6% було зареєстровано на першому тижні ( 03.01.19р – 09.01.19р).

За останній тиждень (з 24.01 по 30.01.19р) захворюваність дещо зросла на 5,2% (6 випадків – зареєстровано 122 захворілих) у порівнянні з попереднім тижнем.

Захворюваність серед дітей віком до 17 років склала – 57,4% (70 чол.), серед школярів – 30,3% ( 37чол.), що нижче середніх обласних показників.

Показник захворюваності по району залишається нижче порогового рівня на 20,8 %.

В той же час в зв’язку з перевищенням захворюваності в деяких класах більше 20% наказами відділу освіти Конотопської райдержадміністрації тимчасово призупинялись навчально – освітні процеси в Юрівській НВК дошкільна група), ДНЗ « Сонечко» с.Заводське

Епідемічна ситуація по захворюваності на ГРВІ та грип в районі залишається під контролем.

Медики застерігають: якщо з’явились перші ознаки захворювання (висока температура тіла, головний біль, біль у м’язах, суглобах, біль у горлі, кашель, нежить) залишайтесь вдома, не займайтесь самолікуванням, обов’язково зверніться до лікаря. Ні в якому разі не слід переносити хворобу на ногах.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: