На Конотопщині збираються реалізувати проєкт поводження з побутовими відходами у громадах

 Поділитися

Поділитися в

Підписання відповідного протоколу відбулося в адмінприміщенні Конотопської міської ради головою Конотопської райдержадміністрації Олександром БЕСКОРОВАЙНИМ, керівництвом Конотопської та Буринської міських рад, Дубов’язівської селищної, Бочечківської та Попівської сільських рад.
Партнери, на основі спільних інтересів та усвідомлюючи важливість питання управління відходами у громадах, захисту навколишнього природнього середовища та здоров’я людини від негативного впливу відходів, вирішили об’єднати організаційні, матеріальні, технічні, кадрові можливості для здійснення співпраці у частині реалізації спільного проєкту поводження з відходами у громадах, – йдеться у документі.
Сьогодні ми розпочинаємо спільну велику й благородну справу і перед нами стоять не тільки гарні можливості і перспективи, але й серйозні виклики, які ми зможемо подолати лише спільними зусиллями, – підкреслив керівник Конотопського району Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ.
Дійсно, проблеми зі сміттям накопичувалися роками. І на сьогодні тема відходів, нажаль, вкрай актуальна. Складна ситуація з вивезенням, сортуванням, переробленням, утилізацією відходів у багатьох населених пунктах та сміттєва культура загалом роблять цю тему однією із топових. Але поряд з цим на даний час вдосталь достойних прикладів успішного співробітництва громад у сфері поводження із відходами.
Конотопський міський голова Артем СЕМЕНІХІН детально розповів про можливості, що відкриваються партнерам після підписання відповідного Протоколу, а також зазначив, що на сьогодні м.Конотоп єдине місто в Україні, яке бере участь у пілотному проєкті з модифікації системи поводження з відходами.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: