На Конотопщині загорілась суха трава: вогонь охопив площу до 2 га
Поділитися в
Копіювати посилання

26 травня підрозділи ДСНС приборкували загоряння на відкритих територіях у Сумському та Конотопському районах.
Зокрема в с. Дроботове, що на Конотопщині вогонь охопив суху рослинність на площі до 2 га. завдяки оперативним діям пожежно – рятувальних підрозділів вдалось не допустити подальшого поширення вогню на більшу територію.
Всього, упродовж доби, на гасіння таких пожеж залучалося 12 чоловік особового складу та 3 одиниці спеціальної техніки ДСНС і 1 автомобіль та 2 працівники місцевої пожежної команди с. Дроботове.
“Будьте відповідальними у дотриманні вимог пожежної безпеки. Пам’ятайте про заборону спалювання сухої рослинності. При виявленні загорянь на відкритих територіях негайно телефонуйте за номером «101»!”, – закликали у Головному управлінні ДСНС України у Сумській області
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram