На Конотопщині з робочим візитом побував народний депутат Максим Гузенко + ФОТО

Суспільство | 10:28, 25.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Разом з головою райдержадміністрації Олександром Бескоровайним та Попівським сільським головою Анатолієм Боярчуком Максим Гузенко обговорив проблемну екологічну ситуацію, яка розгорнулася навколо с.Попівка, всім відома протягом останніх двох років і залишається резонансною на сьогоднішній день.
Джерело забруднення повітря і ґрунтів – вміст бардовідстійників Попівського спиртозаводу, де змішуються відходи виробництва і каналізаційні стоки селища.
Як зазначив Максим Гузенко, наразі на його депутатське звернення вже є відповідь голови Сумської облдержадміністрації Василя Хоми щодо сприяння будівництва очисних споруд за рахунок коштів державного бюджету, оскільки вартість проєкту є значною, а фінансові можливості бюджету Попівської сільської ради є обмеженими.
Також за сприяння Максима Гузенка досягнуто домовленості з Міністерством фінансів щодо будівництва водопровідних мереж у с. Попівка за рахунок Фонду соціально-економічного розвитку.
 Упевнений, що спільними зусиллями нам вдасться розв’язати місцеву резонансну екологічну ситуацію. І це дозволить дихати чистим повітрям жителям як Попівської ОТГ, так і міста Конотоп, – підкреслив Максим ГУЗЕНКО.
Також Максим ГУЗЕНКО побував на спортивному майданчику з футбольним полем зі штучним покриттям у с.Попівка, будівництво якого призупинено у зв’язку з несприятливими погодними умовами (зниження температури повітря).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: