На Конотопщині вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Пам'ять, Суспільство | 14:25, 14.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Очільники Конотопського району Людмила ЗЕРНИЧЕНКО та Віктор БИК разом з керівництвом Попівської ОТГ та громадськості поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам аварії на Чорнобильській АЕС, що у районному центрі
Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих, які ціною власного життя рятували світ від ядерного лиха. Прозвучали слова глибокої вдячності й найкращих побажань ліквідаторам.
За роки, що минули після катастрофи, пройдено складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов’язаний із використанням високих, і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха.
Чорнобильська катастрофа – це наш довічний біль, особливо для безпосередніх учасників ліквідації наслідків аварії. Усі, без винятку, ліквідатори, офіцери і генерали, медичні працівники, військовослужбовці внутрішніх військ у надзвичайно складній, екстремальній обстановці діяли мужньо, професійно, не шкодуючи свого життя і здоров’я, з честю виконали свій службовий і громадянський обов’язок. Довічна їм шана, честь і слава!, – звернувся голова Конотопської районної ради Віктор БИК.
На сьогоднішній день у нашому районі проживає 1374 особи, котрі мають статус громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у тому числі: І А категорії – 118 чол.; І Б категорії – 23 чол.; ІІ категорії, ліквідатори аварії на ЧАЕС – 363 чол.; ІІ категорії, потерпіли та евакуйовані – 120 чол.; ІІІ категорії, ліквідатори аварії на ЧАЕС – 226 чол.; ІІІ категорії, потерпіли – 266 чол.; дружини (чоловіки) – 79 чол.; дітей (ЧАЕС) – 179 чол.
Возможно, это изображение (3 человека, цветок и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (6 человек, люди стоят, цветок и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (15 человек, люди стоят и на открытом воздухе)
Джерело: сайт Конотопської РДА

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: