На Конотопщині влада взялася за проблему смороду від Попівки?

 Поділитися

Поділитися в

Екологічну ситуацію, що склалася навколо ДП «Попівський експериментальний завод» (с.Попівка) обговорили під час позачергового засідання Конотопської районної комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням тимчасово виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Тетяни Шерудило.

Про перебіг засідання комісії повідомляють на офіційному сайті Конотопської РДА,

У ході засідання тимчасово виконуючий обов’язки директора ДП «Попівський експериментальний завод» Павло Шабан доповів про ситуацію, що склалася навколо підприємства, що є ймовірним джерелом забруднення повітря і заходи, які вживаються для усунення причин неприємного запаху.

Павло Шабан перепросив у жителів району та міста за створені незручності та висловив сподівання, що спільними зусиллями у недалекому майбутньому вдасться локалізувати дійсно серйозну проблему, що наразі завдає неприємностей.

Нагадаємо, неприємний запах поширюється на території міста й району вже впродовж тижня, що й викликало резонанс у соціальних мережах.

Минулого тижня представники райдержадміністрації та районної ради виїжджали до с.Попівка, щоб розібратися у ситуації. Також працівники ДП «Попівський експериментальний завод» працювали 27-28 червня по локалізації джерел розповсюдження неприємного запаху.

За підсумками засідання комісії ТЕБ та НС щодо врегулювання даної ситуації, Конотопському міськрайонному відділу державної установи «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» доручено терміново провести лабораторне дослідження повітря поруч з бардовими ямами ДП «Попівський експериментальний завод», у с.Попівка та в м.Конотоп.

Тимчасово виконуючому обов’язки директора ДП «Попівський експериментальний завод» Павлу Шабану в термін до 10.07.2020 року забезпечити консервацію карт, що використовувалися для скиду барди; у найкоротший термін ввести в експлуатацію дріжджовий цех для зменшення концентрації сухих речовин у барді.

Також прийнято рішення про спільне звернення голови районної ради Анатолія Боярчука та Попівського сільського голови Сергія Савченка до народного депутата України Максима Гузенка та керівництва концерну «Укрспирт» Сумської обласної ради з проханням надання фінансової допомоги для вирішення питання фінансування проєкту реконструкції водопровідних та каналізаційних мереж у с.Попівка з метою відокремлення побутових та виробничих стоків.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: