На Конотопщині виконання батьками своїх обов’язків – на постійному контролі

Суспільство | 15:27, 20.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Щоб попередити шлях дітей до бездоглядності спеціалістами служби постійно організовується робота з виявлення сімей та батьків, які неналежно виконують свої обов’язки, проводяться превентивні заходи щодо збереження родини, надається постійна методична допомога службам у справах дітей новостворених територіальних громад району.
Про це повідомляють на сторінці Конотопської РДА у мережі Фейсбук.
Так, 19 травня 2021 року до служби у справах дітей райдержадміністрації, в телефонному режимі, було повідомлено про можливу загрозу життю і здоров’ю дітей. Спеціалістами служби спільно з представниками відділу – служби у справах дітей Попівської сільської ради було здійснено негайний виїзд за місцем проживання родини, в ході якого проведено обстеження умов проживання, роз’яснено про необхідність належного виконання батьківських обов’язків. Також було відвідано ще одну родину, яка опинилася в складних життєвих обставинах та попереджено матір про відповідальність за неналежне відношення до виховання дітей.
Захист прав дітей – це надважливе завдання місцевої влади взагалі та служби у справах дітей зокрема, – наголосила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Точиленко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: