На Конотопщині відновив роботу транспорт

ВАЖЛИВО!, Транспорт | 13:47, 26.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

На Конотопщині відновлено регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні.

Таке рішення прийнято відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України №392 та за результатами засідань Сумської обласної та Конотопської районної комісій з питань ТЕБ та НС від 22.05.2020.

З 23 травня 2020 року відновили рух 15 приміських автобусних маршрутів. Винятком став автобусний маршрут «Конотоп-Вирівка», рух якого планується відновити з 26 травня 2020 року. Пасажирські перевезення забезпечуються відповідно до затверджених графіків руху та встановленої раніше вартості проїзду.

Перевезення пасажирів здійснюються за умов дотримання протиепідемічних вимог та з урахуванням тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби, затверджених постановою Головного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №23.

Джерело: knt.sm.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: