На Конотопщині відкрито ветеранський простір «Нова Слобода 4.5.0»

Суспільство | 13:21, 4.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Новослобідській громаді відбулося відкриття ветеранського простору “Нова Слобода 4.5.0”. Подія об’єднала в одне велике коло веретанів, які повернулися до цивільного життя, матерів та батьків загиблих героїв, а також рідних зниклих безвісти.

Особливою духовною опорою стало слово капелана старшого лейтенанта Павла Островського та спільна молитва за захисників України. Після цього пам’ять полеглих героїв присутні вшанували хвилиною мовчання.

Голова Новослобідської громади Ольга Гаркавенко підкреслила, що ветеранський простір — це результат спільної праці та запевнила в тому, що жодна родина, жоден ветеран не залишаться наодинці зі своїми проблемами.

На заході був присутній голова Конотопської районної військової адміністрації Павло Дудко, який наголосив на тому, що створення ветеранського простору — це не просто виконання обов’язку, а задекларована готовність громади та району бути надійною опорою для захисників та їхніх родин.

«Відсьогодні цей простір починає своє щоденне, тихе, але таке важливе життя. Життя, де кожне заварене горнятко кави на локації «Тепла розмова», кожна порада юриста чи психолога, кожен дитячий малюнок на стіні працюватимуть на одну мету — повернути спокій у зранені душі й дати відчуття надійного плеча поруч. Простір «Нова Слобода 4.5.0» — це не про стіни чи меблі. Це про людей, які готові розділити біль та підставити плече. Це наш залізобетонний тил для тих, хто тримав і тримає фронт. Тут завжди вислухають. Тут завжди допоможуть. Тут завжди чекають. Разом ми вистоїмо», – зазначили на Фейсбук-сторінці Новослобідської громади.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: