На Конотопщині відкрили першу поліцейську станцію + ФОТО

Поліція, Реформи | 17:41, 17.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні у Конотопському районі, в селі Козацьке, що розташоване на території Бочечківської територіальної громади, урочисто відкрили поліцейську станцію.
На заході були присутні заступник начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області полковник поліції Микола Худенко, заступник начальника Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Сумській області підполковник поліції Сергій Статива, начальник Конотопського районного відділу поліції підполковник поліції Сергій Забозлаєв, голови Конотопської районної державної адміністрації та Бочечківської територіальної громади. Також на урочистостях були присутні й інші гості та жителі села Козацьке.
Це вже сьома поліцейська станція на території Сумської області, і перша на Конотопщині, – говорить заступник начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області Микола Худенко. – Дуже приємно, що керівники територіальних громад відкликаються та допомагають у створенні таких поліцейських станцій. Адже постійна присутність дільничного офіцера поліції на території, яку він обслуговує, не тільки покращує криміногенну ситуацію на ввіреній дільниці, а й підіймає авторитет та довіру населення до поліції».
Дільничним офіцером поліції на даній території є капітан поліції Богдан Гайдін, який вже 12 років працює в поліції. Він задоволений, що отримав сьогодні, якраз напередодні дня дільничних офіцерів поліції, такий подарунок.
Тут є все, що потрібно для роботи, – говорить Богдан Гайдін. – Світлий кабінет з сучасним комп’ютером, монітори, на яких я і мої колеги зможуть стежити за обстановкою в населених пунктах. Сюди передається інформація з камер відеонагляду, є кімната відпочинку, невелика кухня, санвузол з душовою кабіною. Дільниця моя велика за площею, а проживають у селах, які я зараз обслуговую, понад п’ять тисяч людей.
Привітати свого молодшого колегу сьогодні прийшов колишній дільничний інспектор міліції, полковник міліції у відставці Михайло Подуремя. Михайло Васильович 39 років пропрацював дільничним, саме тут, у Козацькому. І теж обслуговував навколишні села – Хижки, Сахни, Духанівку та інші. У людей тут він користується беззаперечним авторитетом і повагою. Михайло Подуремя говорить, дуже добре, що і влада, і громада нарешті взялися створювати умови для якісної роботи дільничних офіцерів поліції. З такими новинками, з такою сучасною технікою поліцейському офіцеру громади працюватися буде легше. Він зможе краще виявляти правопорушення, ну і звісно, вести їх профілактику.
Відкриття поліцейської станції – перший і надзвичайно важливий крок у впровадженні проєкту Поліцейський офіцер громади на території Бочечківської сільської територіальної громади, – говорить Сергій Забозлаєв, начальник Конотопського районного відділу поліції. – Це запорука відкритості та доступності поліцейських послуг для кожного місцевого мешканця, адже поліцейський, який обслуговує дану територію, добре знає її мешканців, розуміє їх потреби і вчасно приходить туди, де потребують його допомоги професійними діями, рішеннями, доброю порадою чи підтримкою. Тож, створення такої станції полегшить людям доступ до поліцейських послуг, а також сприятиме покращенню безпекової ситуації на зазначеній території обслуговування.
Також керівник Конотопської поліції зазначив, що за ініціативи поліції та за повного розуміння, підтримки і сприяння директора агрофірми «Козацька» Віктора Гали, на території громади встановлено 138 камер відеоспостереження, які допоможуть дільничному офіцеру поліції у профілактиці та запобіганню злочинності.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: