На Конотопщині відбувся турнір з мініфутболу серед ветеранів 60+

Спорт | 14:12, 30.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Цими вихідними на спортивному майданчику ДПТНЗ “Конотопський професійний аграрний ліцей” відбувся турнір з мініфутболу серед ветеранів 60+, присвячений памʼяті захисників України «Навіки в наших серцях».

У змаганнях взяли участь ветерани футболу Попівської, Конотопської, Дмитрівської та Бахмацької (Чернігівська область) громад, інформує Попівська сільська рада.

За дорученням голови Попівської громади Анатолія БОЯРЧУКА турнір відкрила заступниця голови громади Тетяна ШЕРУДИЛО. Учасники вшанували світлу памʼять загиблих захисників України хвилиною мовчання.

За результатами турніру перемогу здобула команда «Ветеран Конотопщини – 65+», яка отримала кубок переможців.

Усі інші команди були відзначені дипломами від голови Попівської громади, а найкращі гравці в кожній команді отримали індивідуальні призи.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: