На Конотопщині відбулося останнє засідання сесії 7-го скликання

Влада | 15:13, 4.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

4 грудня 2020 року під головуванням заступника голови Конотопської районної ради Ірини Клігунової відбулася 42 сесія Конотопської районної ради сьомого скликання.
На пленарному засіданні депутати внесли зміни до окремих районних програм освітянської, медичної, культурної галузей і соціальної сфери. Прийняли рішення з майнових питань спільної власності територіальних громад сіл, селища Конотопського району та з інших питань.
Внесли зміни та доповнення до програми економічного і соціального розвитку Конотопського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки, до рішення Конотопської районної ради від 20.12.2019 «Про районний бюджет Конотопського району на 2020 рік».
На завершення пленарного засідання, з нагоди закінчення каденції сьомого скликання керівництво районної ради подякували депутатам районної ради, які за звітний період розглянули багато питань та прийняли виважені рішення, плідно працювали у постійних комісіях, брали активну участь в громадському житті району, також висловили подяку керівництву райдержадміністрації, трудовим колективам відділів і управлінь райдержадміністрації, сільським головам за злагоджену і ефективну роботу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: