На Конотопщині у поліції впровадили в дію комплексну систему «Custody Records»

Безпека, Поліція | 12:26, 26.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

З сьогоднішнього дня у Конотопському районному відділі поліції стартував пілотний проєкт програми, яка завдяки безперервній відеофіксації забезпечить безпеку затриманих осіб та поліцейських.
Відкриття комплексного пілотного проєкту «Custody Records» розпочав начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Сергій Чиж, який зауважив: «Даний пілотний проєкт є великим кроком у безпечне майбутнє. Завдяки цьому пілотному проєкту ми зможемо контролювати дотримання прав кожної людини, що потрапляє до приміщення відділу поліції. Разом з цим, в нас буде можливість захистити поліцейських від хибних скарг».
До виступу у презентації долучився старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотримання прав людини в поліцейській діяльності (з дислокацією в Сумській області) Управління дотримання прав людини Національної поліції України Євгеній Євтєєв та начальник Конотопського районного відділу поліції ГУНП в Сумській області Сергій Забозлаєв.
Запрошені гості, серед яких Конотопський міський голова Артем Семеніхін, командир 36–го шляхо-відновлювального Конотопського полку Державної спеціальної служби транспорту Олександр Позовний, керівник Конотопської окружної прокуратури Олександр Ковтун, привітали поліцейських із таким здобутком та були приємно вражені можливостями пілотного проєкту.
Користуючись нагодою, очільник поліції Сумщини вручив відомчі заохочувальні відзнаки Національної поліції України, а саме медалі за сумлінну службу, листи-подяки, наручні годинники кращим працівникам підрозділу.
Присутні не змогли не відмітити музей правоохоронних органів Конотопщини, екскурсію по якому провів голова Конотопської спілки ветеранів МВС Володимир Кича.
Наприкінці заходів гості побажали правоохоронцям, щоб і в подальшому завдяки передовим технологіям та впровадженням нових систем, таких як «Custody Records», поліція Конотопщини розвивалась.
Возможно, это изображение (1 человек и стоит)
Возможно, это изображение (1 человек)
Возможно, это изображение (2 человека и люди стоят)
Возможно, это изображение (4 человека и люди стоят)
Возможно, это изображение (2 человека и люди стоят)
Возможно, это изображение (3 человека и люди стоят)
Возможно, это изображение (3 человека и люди стоят)
Джерело: сторінка відділу комунікації поліції в Сумській області у мережі Фейсбук

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: