На Конотопщині у Бочечківській громаді відкрили «Активний парк»

Розвиток, Спорт | 16:30, 14.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

В рамках проєкту «Здорова Україна» в селі Козацьке Бочечківської громади, презентували соціальний проєкт «Активні парки — локації здорової України». На відкриття «Активного парку», яке відбулося 12 листопада завітали голова Конотопської районної ради Віктор БИК, заступник голови Конотопської районної ради – Андрій Яровий, керуючий справами Конотопської районної ради – Юрій Цикал. Також були присутні начальник відділу освіти Бочечківської сільської ради Світлана СТЕПАНЕНКО, вчителі навчальних закладів Бочечківської громади, учні та діти.
Мета створення подібних локацій – надати кожному мешканцю громади вільний доступ до інвентарю для занять спортом, незалежно від часу та проживання.
«Активний парк» оснащений необхідними елементами інфраструктури: «шведська» стінка, комплекс турніків, гімнастичні бруси, лавка для виконання динамічних вправ, зона для занять фітнесом (вільний простір), координаційна лінія.
Кожен відвідувач парку за допомогою смартфона може сканувати QR-код, розміщений поруч з елементом, та обрати для себе легкі та цікаві вправи для всього тіла, що відкриються на сайті. Завдяки онлайн завданням відбувається заняття з віртуальним тренером, спрямоване на розвиток основних рухових якостей: загальна витривалість, сила, спритність, координація, гнучкість, швидкість.
«Для нас важливо, аби молодь була здоровою. Тому підтримали ініціативу Президента України Володимира Зеленського і облаштували «активний парк». Адже «Активні парки» — це можливість без тренажерів, без персонального тренера, займатись фізичними навантаженнями разом з олімпійськими чемпіонами, зірками українського спорту та зірками телебачення й естради. Бажаємо всім міцного здоров’я, гарного настрою та спортивних досягнень!», – зауважив під час свого виступу Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: