На Конотопщині триває будівництво амбулаторії

 Поділитися

Поділитися в

Голова Конотопської райдержадміністрації Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ оглянув хід будівельних робіт амбулаторії первинної медичної допомоги загальною площею 250 м², що на території с.Чернеча Слобода, Дубов’язівської територіальної громади
 Ми робимо спільну велику і необхідну справу, адже створення спроможної мережі первинної медичної допомоги у сільській місцевості для забезпечення права кожного мешканця Конотопського району на доступність до якісних медичних послуг – серед наших ключових завдань. Здоров’я – найбільша цінність, – зауважив Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ.
Будівництво нового лікувального закладу ведеться з 2019 року відповідно до типового проєкту сучасних медичних амбулаторій, розробленого Мінрегіоном у рамках реформи сільської медицини за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Замовник будівництва – Департамент капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації, Кошторисна вартість робіт складає 6458,57 гривень.
На сьогоднішні вже розпочаті оздоблювальні роботи всередині приміщення, виконано підключення та монтаж інженерних мереж – водопроводу, каналізації та електричних мереж, встановлено кондиціонери. Розпочато роботи з благоустрою прилеглої території, влаштування під’їзної алеї.
Введення в експлуатацію новозбудованого об’єкту орієнтовно заплановано у грудні 2021 року.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: