На Конотопщині субсидію на опалювальний період отримали майже 5 тис. сімей

Суспільство | 10:00, 28.10.2017
 Поділитися

Поділитися в

У ході навчального семінару фахівці управління соціального захисту населення детально обговорили з уповноваженими особами селищної та сільських рад питання призначення субсидії на тверде паливо, скраплений газ і житлово-комунальні послуги, призначення житлових субсидій на опалювальний період 2017 – 2018 років.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації Любов ЛАНТУХ роз’яснила уповноваженим з питань субсидій відповідні зміни, що відбулись у діючому законодавстві, порядок виплати частини невикористаної субсидії заявникам.

Начальник УСЗН райдержадміністрації Ірина ЗАЇКА зупиналися на робочих питаннях стосовно взаємодії між управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації і виконкомами селищної та сільських рад.

Учасники семінару також отримали фахові вичерпні відповіді на питання стосовно порядку оформлення документів.

Варто зазначити, що управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації проведено 100% призначення житлових субсидій на опалювальний період з жовтня 2017 по квітень 2018 року (кількість сімей у Конотопському районі, яким було розраховано субсидію, складає 4767).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: