На Конотопщині створено Раду регіонального розвитку

Влада, Суспільство | 12:42, 28.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Микола Горбенко провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, що опікуються найважливішими сферами життєдіяльності громади Конотопщини.
Про це інформує офіційний сайт Конотопської РДА
Очільник району поінформував присутніх про участь у засіданнях Ради регіонального розвитку всеукраїнського та обласного рівнях і завданнях, які були оприлюдненні перед очільниками громад областей та районів.
Згідно тих завдань, які були оприлюднені на Раді регіонального розвитку в Києві, відповідної Ради в м.Суми, ми запланували відповідну раду регіонів провести в себе в Конотопському районі. Ми повинні проаналізувати з кожним селом, з кожною об’єднаною територіальною громадою району, що вже зроблено владою за період 2015-2018 рр., і які ми маємо завдання на найближчу перспективу, – зауважив Микола Горбенко.
Під час наради обговорено склад районної Ради регіонального розвитку, яку очолюють голови райдержадміністрації та районної ради Конотопського району. У складі ради – сільські голови та голови ОТГ, члени постійних комісій районної ради, керівники структурних підрозділів РДА, очільник КНП «ЦПМСД».
Голова райдержадміністрації доручив керівникам структурних підрозділів здійснити оцінку досягнутих результатів, вивчити проблеми, що необхідно вирішувати. Також необхідно визначити об’єкти, що є пріоритетними для підвищення якості життя населення Конотопського району, для внесення їх в перспективний план на 2019-2021рр.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: