На Конотопщині спеціалісти держпродспоживслужби продовжують перевіряти роботу гуманітарних штабів

Споживач | 18:10, 11.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Фахівцями Конотопського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області в складі комісії з представниками місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування продовжена робота центрів гуманітарної допомоги щодо дотримання вимог законодавства в частині зберігання продуктів харчування в Конотопській, Буринській, Кролевецькій, Новослобідській громадах.

Розпорядженнями міського, селищного голів створені гуманітарні штаби, головним завданням яких є забезпечення координації діяльності міської, селищної рад під час отримання та розподілу гуманітарної допомоги. Також розпорядчими документами створені комісії прийому, оцінки, обліку та розподілу допомоги, що надходить до територіальних громад на період дії правового режиму воєнного стану в Україні. Щоразу членами комісії гуманітарна допомога перевіряється на кількість товару, стан її пошкодження, тощо, про що складається відповідний акт перевірки.

Під час комісійних обстежень особлива увага зверталась на санітарно-гігієнічний стан приміщень, температурні режими, умови зберігання, забезпечення дезінфікуючими засобами для прибирання приміщень, обладнання, інвентарю, боротьба з гризунами та інші.

З відповідальними особами проведені бесіди з профілактики кишкових інфекцій, харчових отруєнь, ботулізму.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: