На Конотопщині сімейними формами виховання охоплено майже 92% дітей-сиріт

Суспільство | 09:20, 3.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Під керівництвом першого заступника голови Конотопської РДА Людмили ЗЕРНИЧЕНКО відбулася нарада у форматі «круглого столу» з керівниками територіальних служб у справах дітей Конотопського району.

Обговорили  питання функціонування і наповнюваності Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти», нове у  законодавстві щодо захисту прав та законних інтересів дітей тощо.

«Станом на 1 квітня 2023 року сімейними формами виховання в Конотопському районі охоплено 91.4% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,» – зазначила під час наради Людмила Зерниченко.

Як зауважила начальник служби Тетяна Точиленко, на первинному обліку в службах у справах дітей Конотопського району перебуває 245 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з  них 224 дитини – охоплено сімейними формами виховання, а саме: під опікою/піклуванням –181, в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу – 43, в державних закладах – 21. На території району функціонують 19 прийомних сімей, в яких виховується 41 дитина та 6 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується  35 дітей.

Протягом І кварталу 2023 року було влаштовано одну дитину до  дитячого будинку сімейного типу, одну дитину виведено з прийомної сім‘ї  та двох дітей виведено з дитячого будинку сімейного типу.

 

Джерело: Конотопська РВА

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: