На Конотопщині школярі висадили Алею спогадів і надій
Суспільство | 13:32, 13.04.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

У межах марафону «Екожиття – наше майбуття» учні 9 та 11 класів Бочечківського ЗЗСО долучилися до проведення екологічних активностей.
«Цьогоріч випускники закладу залишили після себе особливий слід — висадили алею черешень як символ вдячності, теплих спогадів та любові до рідної школи. Нехай ці дерева ростуть і квітнуть, нагадуючи про яскраві роки навчання та дружбу, що залишиться назавжди», – розповіли в навчальному закладі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram