На Конотопщині школи продовжують працювати у змішаному форматі

Влада, Освіта | 17:06, 22.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про це під час апаратної наради повідомив начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури спорту Конотопської райдержадміністрації Микола ВЕРБНЯК.

Як зауважив посадовець, ураховуючи рівень епідемічної небезпеки на підпорядкованій території, ОТГ самостійно своїм рішенням запроваджують певні обмеження щодо здійснення освітнього процесу.

Таким чином, на сьогодні У Бочечківській Буринській, Дубов’язівській Кролевецькій та Путивльській громадах заклади працюють за очною формою навчання. Поряд з цим, на сьогодні у Попівській ОТГ три заклади ЗЗСО працюють дистанційно (Чорноплатівський, Вирівський, Соснівський), один клас Попівського ЗЗСО І-ІІІ ст. – дистанційно. У Конотопській ОТГ вісім класів ЗЗСО навчаються дистанційно, решта – за очною формою навчання. Через високий рівень захворюваності з 22.02.2022 у Новослобідській ОТГ переходить на дистанційну форму навчання ЗЗСО у с.Нова Слобода, інші заклади громади працюють за очною формою навчання.

Голова Конотопської райдержадміністрації Олександр БОБРОВИЦЬКИЙ також наголосив на покращенні якості освітнього процесу.

Вкотре хочу наголосити, наше завдання – не лише створити безпечне, але й ефективне освітнє середовище, щоб був гарний прикінцевий результат – високий рівень знань наших учнів, і відповідно, подальший вступ до ВИШів і конкурентноздатність наших майбутніх молодих фахівців на світовій арені. Це можливо лише завдяки спільній ефективній цілеспрямованій діяльності педагогів, учнів і батьків, – зауважив очільник Конотопського району.

Окремо також було звернуто увагу на суворому дотриманні безпечності харчування та використанні якісних продуктів.

Джерело: Конотопська РДА

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: