На Конотопщині селяни неохоче проводять диспансеризацію великої рогатої худоби

Суспільство | 17:04, 4.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопському управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 31 травня проведено нараду за участю керівників Конотопської районної та міської державних лікарень ветеринарної медицини, Конотопської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби з питань виконання Плану протиепізоотичних профілактичних заходів за ІІ квартал та І півріччя.

При проведенні аналізу роботи, що проводиться в даному напрямку, відмічений незадовільний стан проведення диспансеризації ВРХ приватного сектору в населених пунктах підконтрольної території. З пояснень начальників лікарень з’ясовано, що основною причиною цього, є відмова власників надавати своїх тварин для проведення ветеринарних заходів.

Начальником управління дане доручення щодо поглиблення співпраці та посилення роз’яснювальної роботи серед голів ОТГ, старостату та населення, стосовно виконання Закону України «Про ветеринарну медицину» та забезпечення ветеринарними спеціалістами проведення профілактичних заходів в означені терміни.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: