На Конотопщині розпочали посівну кампанію

Аграрний сектор | 16:48, 1.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Загалом для проведення комплексу весняно-польових робіт господарство придбало 240 тонн карбаміду, 119 тонн аміачної селітри, 160 т нітроамофоски 16.16.16, 40 т діамофоски NPK-8-25-25. У достатній кількості пально-мастильних матеріалів, посівного насіння, засобів захисту рослин

Про це повідомив районній газеті “Сільські горизонти” гендиректор сільгосппідприємства ТОВ “Весна-Агро” Микола Худенко.

Варто зауважити, що особливостями цієї зими є те, що, завдячуючи незвичним теплим погодним умовам, практично не було промерзання ґрунту та суттєвих снігових опадів, – пояснює Микола Худенко. – Коренева система озимої пшениці перебувала в шарі ґрунту, який дозволив рослинам у будь-який час відновити вегетацію. Але, на щастя, цього не сталося. Озима пшениця в зимовий час була в стані спокою і перезимувала добре. Після зимівлі запас вологи в грунті на полях нашого господарства достатній, цьому сприяли весняні дощі. Через те, що цьогоріч видалася тепла зима, викликає занепокоєння той факт, що шкідники не вимерзли, тож до боротьби з ними ми готуємося.

Уже завершено підживлення озимини.

Триває посів пивоварного ячменю, що вирощуватимуть на площі 350 га. Насіння сорту Себастьян протруюють, у рядки разом із насінням вносять по 140 кг/га нітроамофоски. А перед посівною підготовкою ґрунту вносять по 100 кг/га карбаміду.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: