На Конотопщині проходять рейди з перевірки дотримання карантинних обмежень

КАРАНТИН, Поліція | 13:23, 16.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

На Конотопщині з початку тижня поліцейські здійснили понад 150 перевірок щодо дотримання карантинних обмежень
З метою запобігання поширенню хвороби COVID-19, для контролю за дотриманням карантинних норм на території області щоденно залучається 5 рейдових груп, у складі поліцейських, а також представників Держпродспоживслужби.
Під час рейдів перевірялися пасажири громадського транспорту, перевізники, заклади громадського харчування, продовольчі ринки, суб’єкти господарювання, які провадять свою діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, торговельно-розважальні центри, готелі, заклади культури і освіти, фітнес-центри та інші об’єкти.
За результатами перевірок з початку карантинних заходів складено 57 протоколів про адміністративне правопорушення, передбачене за ч. 1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей» та винесено 362 постанов за ч. 2 цієї ж статті.
Поліцейські застерігають громадян і підприємців із порозумінням ставитися до нинішньої складної епідеміологічної ситуації, і не допускати порушень карантинних обмежень. Адже за їх порушення можлива не лише адміністративна, а й кримінальна відповідальність.
Возможно, это изображение (2 человека)
Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят и в помещении)

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: