На Конотопщині проходить кампанія “Урожай”

 Поділитися

Поділитися в

У рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії «Урожай» начальник Конотопського управління ДФС у Сумській області Андрій Майданевич зустрівся з сільськогосподарськими товаровиробниками у приміщенні Конотопської районної державної адміністрації.

Головне управління ДФС у Сумській області оголосило проведення операції «Урожай», протягом проведення якої органами фіскальної служби в установленому порядку будуть проведені комплексні контрольні заходи за виплатою реальної заробітної плати працівникам, зайнятим у сільському господарстві, на всіх етапах виробництва, зокрема на етапі посівної кампанії, обробки та збирання урожаю, реалізації сільськогосподарської продукції тощо, – повідомив присутнім Андрій Майданевич.

Керівник Конотопського управління ДФС у Сумській області А. Майданевич наголосив, що з метою уникнення непорозумінь та будь-яких негативних подій, сільськогосподарським товаровиробникам необхідно в повному обсязі нараховувати та своєчасно сплачувати податки і збори, зокрема податок на доходи фізичних осіб та єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

У формі діалогу обговорювались питання неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без належного оформлення з ними трудових відносин, нарахування виключно легальної заробітної плати, яка повинна бути не менше мінімальної та відповідати дійсним нарахування. Акцентовано увагу про неприпустимість використання неоформлених працівників та виплати заробітної плати у «конвертах» без нарахування та сплати відповідних податків

За результатами зустрічі роботодавцям рекомендовано вжити всіх можливих заходів з метою додержання чинного трудового законодавства щодо виплати заробітної плати.

З керівництвом Конотопської районної державної адміністрації працівники фіскальної служби обговорили питання покращення інформаційно-роз’яснювальної роботи з власниками земельних ділянок площею більше 2 га, які, згідно офіційної інформації, власними силами обробляють такі земельні ділянки та роботодавцями щодо необхідності дотримання норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: