На Конотопщині працюють над проектом бюджету на 2020 рік

Економіка, Фінанси | 09:10, 17.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Про підходи до формування районного бюджету на 2020 рік поінформувала під час апаратної наради начальник фінансового управління Надія КРИВЧЕНКО.

Основну увагу приділено формуванню дохідної частини бюджету, зроблено аналіз впливу окремих факторів на основні статті, що формують витратну частину бюджету.

В основу розрахунків доходів загального фонду районного бюджету Конотопського району на 2020 рік покладено основні прогнозні показники економічного і соціального розвитку району, основні напрями бюджетної політики, реформи місцевого самоврядування та децентралізація управління бюджетними коштами.

Прогноз дохідної частини районного бюджету обрахований в загальній сумі 97972,0 тис.грн., у тому числі загальний фонд бюджету – 97230,0 тис.грн. з урахуванням трансфертів з державного та місцевих бюджетів, спеціальний фонд бюджету –742,0 тис.грн., з них бюджет розвитку – 100,0 тис.грн.

Прогнозні надходження доходів загального фонду (власний фінансовий ресурс) районного бюджету визначені у сумі 42701,4 тис.грн., що на 3657,6 тис.грн., або на 9,4% більше очікуваних надходжень за 2019 рік, та є реальними до виконання.

Видаткову частину районного бюджету сформовано в загальній сумі 97672,0 тис. грн., у тому числі видатки загального фонду – 94631,4 тис.грн., спеціального фонду – 3040,6 тис.грн.

За словами Надії КРИВЧЕНКО, обраховані показники дозволять забезпечити виконання статті 77 Бюджетного кодексу України в частині врахування у першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, а також забезпечити видатки на харчування, медикаменти та провести інші вкрай необхідні видатки.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: