На Конотопщині поліцейські вилучили дитину із родини

Поліція | 14:06, 6.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Життю 2-річної дитини загрожувала небезпека, вона хворіла більше тижня, але її батьки відмовлялись від госпіталізації. Ювенальні поліцейські разом з представниками служби у справах дітей вилучили хлопчика та помістили у лікарню.

Ювенальні поліцейські Буринщии спільно з представниками Служби у справах дітей вилучили  із родини хлопчика  2021 року народження в зв’язку із неналежним доглядом за малолітньою дитиною.

Більше тижня дитина хворіла, при цьому хвороба супроводжувалась високим підняттям температури протягом тривалого часу. Батьки викликали лікарів, але від госпіталізації відмовились. Стан хлопця не покращувався, але на рішення матері щодо відмови від стаціонарного лікування це не впливало.

Родина перебуває на обліку поліції, батьки зловживають алкогольними напоями. Проведена профілактична робота щодо відповідального ставлення до виконання батьківських обов’язків позитивних результатів не дала, тому правоохоронці разом з соцпрацівниками прийняли рішення щодо вилучення дитини та поміщення до лікувального закладу.

Батьків вже притягнули до відповідальності за неналежне виконання обов’язків. Наразі вирішується питання де в подальшому залишиться дитина.

 

 

 

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: