На Конотопщині поліцейські офіцери громади перевірили осіб, що надають соціальні послуги на непрофесійній основі

Поліція | 13:42, 17.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Поліцейські офіцери громади спільно з представниками відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради здійснили  перевірку надавачів соціальних послуг, які здійснюють догляд на непрофесійній основі за особами, які нездатні до самообслуговування та потребують стороннього догляду.

Для вивчення думки щодо якості надання послуг було організовано перевірку  отримувачів соціальних послуг у селах Грузьке, Дубинка та В’язове. Метою якої є отримання об’єктивної інформації, необхідної для оцінки та поліпшення якості надання соціальних послуг догляду вдома та паліативний догляд, вивчення реального стану соціального обслуговування за місцем проживання.

У ході перевірки поліцейськими були проведені бесіди з надавачами та отримувачами соціальних послуг. Для оцінки якості допомоги  враховувались такі чинники як: результативність, своєчасність, зручність, професійність та повага.

Усі отримувачі соціальних послуг були задоволені якістю. Надавачам та отримувачам були додатково надані відповідні консультації та рекомендації щодо подальшої співпраці.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: