На Конотопщині почали працювати над створенням “Туристичного кільця”

 Поділитися

Поділитися в

Кролевецька міська рада долучається до ініціативи голови Конотопської районної державної адміністрації Олександра БЕСКОРОВАЙНОГО щодо створення «Туристичного кільця Конотопщини»

Для налагодження дієвої співпраці в цьому напрямку, головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Конотопської районної державної адміністрації Аліна Фалевич-Сазонова здійснила робочу поїздку до Кролевецької міської ради.

В ході візиту посадовиця обговорила з начальником відділу культури і туризму Кролевецької міської ради Ігорем Гуменюком питання створення туристичних маршрутів, які плануються в рамках проєкту «Туристичне кільце Конотопщини» та розглянули різноманітні локації туристичних маршрутів на карті «Туристична Кролевеччина».

Також під час зустрічі були проаналізовані місця для створення бази зеленого туризму на річці «Десна».

Реалізація цього проєкту стимулюватиме розвиток підприємництва навколо обслуговування туристів, а значить – створить умови для самозайнятості населення, допоможе місцевому бізнесу знайти свою нішу в забезпеченні туристів товарами і послугами, покращить інвестиційну привабливість та імідж громади. http://knt.sm.gov.ua/index.php/uk/8-novini/16029-rozvitok-turizmu-na-krolevechchini

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: