На Конотопщині планують збудувати потужний елеватор та працевлаштувати 90 чоловік

 Поділитися

Поділитися в

Днями в с.В’язове відбулась зустріч голови райдержадміністрації Миколи ГОРБЕНКА, голови районної ради Анатолія БОЯРЧУКА, сільського голови Людмили Сіренко та жителів села з директором Приватно-виробничого комерційного підприємства “СТС” Сергій РЕЗНІЧЕНКОМ.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Як повідомив директор ПВКП «СТС», очолюване ним підприємство працює на Сумщині з червня минулого року, а з січня поточного року воно вже зареєстроване по Конотопському району та має наміри збудувати біля с.В’язове сучасний елеватор потужністю 100 тис. т одночасного зберігання.

«Вже розроблено проектно-кошторисну документацію, отримано дозволи на будівництво, а спорудження елеватора розпочнеться в березні. Кінцевий термін здачі об’єкта в експлуатацію – 1 жовтня 2019 року, але можливо, це станеться й раніше», – зазначив Сергій РЕЗНІЧЕНКО та наголосив, що це дасть можливість створити нові робочі місця на селі та працевлаштувати 90 чоловік.

На елеваторі планують встановити сучасне зерносушильне обладнання італійського виробництва виробничою потужністю 3,5 тис. т на добу. Керівник приватного підприємства запевнив селян та керівництво району, що функціонування елеватору не заподіє шкоди екології, оскільки будуть встановлені найкращі фільтри для зменшення можливих викидів.

Жителі села та представники районної влади позитивно сприйняли новину про будівництво даного об’єкта, але, висунули ряд умов його роботи, серед яких – працевлаштування в першу чергу саме місцевих жителів. Таким чином, спорудження елеватору матиме не тільки виробниче, а й соціальне значення.

“Для населення В’язового зведення елеватора надає перспективу отримати хорошу роботу і жити й трудитись в рідному селі, для сільського і районного бюджетів це означає додаткові надходження, а для всієї Конотопщини – збільшення виробничої бази та введення в дію сучасного, оснащеного за новітніми світовими технологіями об’єкта. Тому є надія, що цей проект буде втілено в життя, а село В’язове матиме майбутнє”, – зазначали в ході зустрічі керівники району.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: