На Конотопщині підвели підсумки оздоровчої кампанії

Освіта | 17:06, 25.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

На колегії відділу освіти Конотопської райдержадміністрації, що відбулася 23 жовтня 2019 року, розглянули питання «Про підсумки оздоровчої кампанії 2019 року».

Методичним кабінетом районного відділу освіти перед оздоровчою кампанією 2019 року було здійснено низку організаційних заходів.

Як зазначила у своєму виступі методист районного методичного кабінету Ірина КОЗЛОВСЬКА, під час літніх канікул на базі закладів загальної середньої освіти функціонували: 17 пришкільних таборів, у яких відпочили та набралися сил 829 учнів 1-8 та 10 класів.

Протягом майже трьох тижнів вихованці таборів активно долучилися до районних короткострокових проєктів пришкільних таборів «Сучасне село в моїй уяві» та літніх мовних загонів «Моє село – сторінка історії Сумщини», результатами яких стали макети сучасного села та відеоролики англійською мовою про історичні події сіл району.

На розгляд журі до відділу освіти надійшло 16 макетів проєкту «Сучасне село в моїй уяві». Переможці визначалися шляхом голосування на сторінці районного відділу освіти у соціальній мережі фейсбук: І місце – у Соснівського ОК.

Слід відзначити відеороботи мовних таборів Соснівського ОК, Попівського НВК І-ІІІ ст., Юрівського, Гружчанського, Чорноплатівського НВК за цікаві, нестандартні та оригінальні ідеї, – наголосила Ірина КОЗЛОВСЬКА.

Присутні проаналізували й оздоровчу кампанію у літньому таборі «Зірка», де була оздоровлена 141 дитина району.
В цілому ж на проведення оздоровчої кампанії в 2019 році використано майже 1,1 млн.грн., оздоровлено – 1045 дітей району, з них 730 – діти пільгових категорій.

Ірина КОЗЛОВСЬКА нагадала, що у червні 2019 року 11 обдарованих дітей Конотопського району відпочивали у Болгарії (м.Варна) готельному комплексі «ГЛАДІОЛА» на території курортного комплексу «Золоті Піски». Активний відпочинок переможці олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань поєднували з навчанням у школі «Євроінтеграція».

За результатами навчання найактивніша школярка нашого району Дар’я ГАЙДАМАКА отримала сертифікат, що дає право на подальше навчання у школі «Євроінтеграція» та участь у Міжнародних олімпіадах.

Підведено підсумки районного огляду-конкурсу на кращий пришкільний табір, ним став пришкільний табір «Світанок» Вирівського НВК, який в області посів ІІІ місце.

У цілому організація оздоровлення та відпочинку дітей та учнівської молоді влітку 2019 року пройшла на належному рівні, – як зазначила Ірина КОЗЛОВСЬКА.

Під час колегії переможці проектів пришкільних та літніх мовних загонів були нагороджені грамотами відділу освіти та цінними подарунками.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: