На Конотопщині підписали Меморандум про співпрацю між поліцією та територіальною громадою

Поліція | 12:20, 25.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

В рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади», був підписаний Меморандум про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Сумській області та Конотопською територіальною громадою. Голова Конотопської міської ради Артем Семеніхін своїм підписом затвердив намір ОТГ співпрацювати з поліцією заради підвищення рівня безпечності громадян на території громади.

Таке стратегічне партнерство – новий формат взаємодії поліції та громад, який дозволяє координувати зусилля та спільну діяльність заради правопорядку. Поліцейській офіцер громади є представником своєї громади,  яка бере на себе частину фінансової підтримки його роботи і звітує не тільки перед керівництвом, але й перед самою громадою.

Метою проєкту є створення безпечних умов проживання людей та надання їм більш якісного поліцейського сервісу, забезпечення співпраці громади та поліції заради створення безпечного середовища.

Під час зустрічі присутні обговорили подальші дії для успішної реалізації проєкту та спільної взаємодії. Конотопська ОТГ має на меті забезпечити автотранспортом поліцейських офіцерів громади.

На сьогоднішній день на території обслуговування Конотопського районного відділу поліції несуть службу 5 поліцейських офіцерів громади.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Підписуйтесь на нас у Telegram