На Конотопщині перевірять авто та газозаправні станції

 Поділитися

Поділитися в

Розпорядженням голови Конотопської райдержадміністрації створена міжвідомча робоча група для проведення спільних заходів з метою боротьби з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним.
Про це йдеться на сайті Конотопської міської ради.
До її складу увійшли представники державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, Конотопського РВП ГУНП в Сумській області, головного управління Державної податкової служби в Сумській області, Конотопського МРВ УСБУ в Сумській області, а також представники органів місцевого самоврядування.
25 березня 2021 року здійснено дві перевірки авто газозаправних станцій, розташованих в м. Конотоп.
Здійснюються перевірки авто- та газозаправних станцій на виконання доручення Кабінету Міністрів України з метою протидії нелегальній торгівлі пальним та забезпечення додержання законності, правил торгівлі, фінансової дисципліни, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, раціонального використання земель, охорони довкілля, сприяння розвитку підприємництва, припинення нелегального функціонування автозаправних, автогазозаправних станцій та нелегального обігу і нелегальної торгівлі нафтопродуктами суб’єктами господарювання.
Також нагадуємо, що в Конотопській районній державній адміністрації функціонує гаряча телефонна лінія за номером (05447) 6 24 03, зателефонувавши на яку мешканці району можуть повідомити про факти функціонування нелегальних автозаправних станцій. За кожним таким повідомленням відповідними службами буде проведено перевірку.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: