На Конотопщині оброблятимуть поля пестицидами: жителів громади попереджають про обмеження
Поділитися в
Копіювати посилання

З 28 травня по 6 червня поблизу села Сахни Конотопського району обприскуватимуть посіви сої. Місцевих жителів закликають дотримуватися правил безпеки та тимчасово обмежити випас худоби.
Про це повідомляє Бочечківська сільська рада з посиланням на аграрне підприємство ТОВ «Біо Лат».
Наземне обприскування полів проводитимуть трьома видами агрохімікатів:
- «Хармоні»
- «Юні-Дазон 480»
- «Клевердим Гранд»
За офіційними даними, ці речовини належать до класу малонебезпечних. Проте аграрії та місцева влада закликають селян бути пильними.
Задля безпеки здоров’я людей та тварин встановлено такі безпечні терміни для відвідування ділянок:
- Вихід на оброблені території дозволено не раніше ніж 14 червня.
- Ручні роботи на суміжних ділянках можна відновлювати з 16 червня.
- Випас худоби, птиці та сінокіс у зоні обробки суворо заборонені.
Жителям Сахнів та навколишніх населених пунктів рекомендують врахувати цю інформацію під час ведення домашнього господарства.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram