На Конотопщині обговорили підготовку до нового опалювального сезону

Суспільство | 16:40, 14.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Начальник Конотопської РВА Павло Дудко провів  нараду з керівниками теплопостачальних підприємств м.Конотоп, Конотопського УЕГГ Сумської філії ТОВ «Газорозподільчі мережі України» та філії «Конотопський РЕМ» АТ «Сумиобленерго» з питань підготовки до опалювального сезону 2025-2026 років.

Під час наради було обговорено стан підготовки котельних міста до роботи в осінньо-зимовий період, хід проведення регламентних та ремонтних робіт, а також проблемні питання.

Павло Дудко наголосив на необхідності своєчасного завершення всіх підготовчих робіт до початку опалювального сезону.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: