На Конотопщині на придбання технічних засобів для людей з інвалідністю витратили 96 тис грн

Соціальний захист | 17:06, 22.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Загалом за 7 місяців поточного року витрачено на технічні та інші засоби реабілітації 96,2 тис. гривень.

Потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань мають право на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 № 1105-XIV

Забезпечення проводиться за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Необхідність у забезпеченні потерпілих технічними та іншими засобами реабілітації визначають медико-соціальні експертні комісії  з розробленням індивідуальної програми реабілітації на підставі висновку лікувально-консультативної комісії лікувально-профілактичних закладів.

Конотопське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області опікується потерпілими, що проживають у м.Конотоп, Конотопському та Кролевецькому районах.

За період з січня по серпень 2020 року 2 особи з інвалідністю забезпечені протезними виробами, профінансовано витрати на проїзд одному потерпілому до підприємства, що здійснювало виготовлення протезу. Крім того профінансовано витрати для післягарантійного ремонту протезного виробу.

Потерпілі, яким визначена потреба в ортопедичному взутті, забезпечуються двома парами на їх вибір – зимового та/або літнього. В 2020 році 9 потерпілих забезпечені ортопедичним взуттям.

Спеціальним засобом для орієнтування, а саме електронним годинником був забезпечений потерпілий з інвалідністю по органах зору.

Також Конотопське відділення турбується, щоб потерпілі вчасно отримали допоміжні засоби для особистої гігієни, допоміжні засоби для особистого догляду та захисту, іншими технічними засобами реабілітації.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: