На Конотопщині мобільна бригада соціально-психологічної допомоги щомісяця надає приблизно 80 консультацій

Суспільство | 13:35, 11.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Координаційна рада з питань сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми розглянула питання  протидії домашньому насильству за підсумками 11 місяців поточного року, забезпечення соціального захисту дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах, повідомляє Конотопська РВА.

У центрі уваги членів координаційної ради було також питання функціонування у Конотопському районі мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, яка діє з серпня.

Робота мобільної бригади здійснюється у координації з фахівцями в територіальних громадах, представниками поліції, Центром надання вторинної безкоштовної правової допомоги, місцевими благодійними фондами. У цілому фахівцями мобільної бригади щомісяця надається близько 80 консультацій.

Громадяни можуть отримати кваліфіковану допомогу психолога та соціального працівника, звернувшись за телефоном 0961459526 або написавши листа на пошту konotop.mobileteam22.2@gmail.com. Також відбувається прийом громадян щовівторка та щочетверга з 9.00 по 13.00 за адресою пр.Миру, 26, каб.105 (Класичний коледж СумДУ).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: