На Конотопщині майже 15 % проблемних сімей не забезпечені на зиму паливом

Суспільство | 10:00, 22.10.2017
 Поділитися

Поділитися в

Як свідчить моніторинг, проведений спеціалістами Конотопського РЦСССДМ, більшість сімей та осіб, які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в центрі повністю забезпечені на зиму паливом (58,7 %). частково забезпечені 26,5%, не забезпечені 14,8 % сімей.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

На нараді щодо пдготовки до зими, фахівці обговорили правила поводження членів сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах в зимовий період з метою недопущення переохолодження та замерзання.

Зверталася увага на реагування селищного та сільських голів на листи щодо неготовності деяких сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, до осінньо – зимового періоду, зокрема в незабезпеченні паливом.

«З метою остаточного розв’язання питання щодо допомоги у забезпеченні паливом даних сімей та осіб є відповідні листи до селищного та сільських голів з проханням долучитися до позитивного вирішення даної проблеми, тож будемо сподіватися, що наші спільні зусилля увінчаються успіхом”, -зазначила директор Конотопського РЦСССДМ Ірина КУЧУК.

Обговорили також питання гендерної проблематики та гендерного підходу у вихованні.

За результатами наради зроблені висновки та прийняті відповідні рішення.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: